Ingeschreven sloepen HKS 2019

FSNnummerNaam sloepNaam teamD/H/JAantal roeiersKlasse
1054SloepweesjeSloepweesjeH8Hoofdklasse Heren
2058NoordvaarderSloeproeiers GroningenH8H1
3206BergenvaarderFreyaH8Hoofdklasse Heren
4249Baron van GhentBaronessen van NaardenD8Hoofdklasse Dames
5162MurkSuper SorryH8Hoofdklasse Heren
6253L.A. Buma’t FiskershuskeH8H1
7010AquarelMaritieme Academie HarlingenJeugd10H2
8199VisioenMaritieme Academie HarlingenH8H2
9023DoordrijverDamesteam, Roeiploeg UtrechtD8Hoofdklasse Dames
10082PulpfictionDe IJselmeerminnenD8Hoofdklasse Dames
11193Mare AustralisZuyderzeeroeiersD8Hoofdklasse Dames
12071Egbert WagenborgWBS WagenborgD8Hoofdklasse Dames
13030ToverbalNorderboysH8Hoofdklasse Heren
14006Doeke DoeksenSloeproeiteam gemeente TerschellingD8D1
15007Schotse 4Schotse 4H8Hoofdklasse Heren
16046Onversaagdrv TilleH8Hoofdklasse Heren
17091Onvervaardrv TilleD6Hoofdklasse Dames
18051OrkaanDe Heeren XIVH8Hoofdklasse Heren
19035WaterheksKannietHex&D6D2
20216Lytse bearde StamgastenD8Hoofdklasse Dames
21119Vrouwe GeertruidaDames WoelwaterD8Hoofdklasse Dames
22068VuurzeeDe VlammetjesD8D1
23059LadykillerRoeiploeg TS7D6D1
24233Mata HariMata HariD8D1
25063Cornelis DouwesWBS-Anthony VederH8H1
26072West ArvadaDames West ArvadaD8D1
27142Grutte BearDe StamgastenH8Hoofdklasse Heren
28062Zeeleeuw IIOuwe syl roeiploegH8Hoofdklasse Heren
29182NajadeDe 7 gezustersD6D1
30045GouteyckWBS-MammoetH12Hoofdklasse Heren
31017Rode DraakAmbiorixD8D2
32077Azorean HighFerox herenH8Hoofdklasse heren
33223SwollaD’riemteamH8H1
34047BenwyvisRoeiteam BenwyvisH8Hoofdklasse Heren
35185SkomskowsterSkomskowstersD6D1
36139EucalyptaRoeiploeg EucalyptaD6D2
37149Oksewiel IDen BealchH8H2
38212Oksewiel IIDen BealchD8D2
39029BartixDe GalliersD8D1
40133Hjoed ’n Makkie 2SRV Hjoed ’n MakkieD8D2
41255Hjoed ’n MakkieSRV Hjoed ’n MakkieH6Hoofdklasse Heren
42080GIA LightGIAD8D1
43147ZusjeGIAD6Hoofdklasse Dames
44037’t HaakieCVV VletterliedenH8H1
45055AradMultiMate TerschellingH8Hoofdklasse Heren
46003Pulletje’t PulletjeH8Hoofdklasse Heren
47213De PaardenkreekDe 9 BabbelaarsD8Hoofdklasse Dames
48136Trewes 3Trewes 3D8Hoofdklasse Dames
49123Trewes 2Trewes 2H8Hoofdklasse Heren
50050TwirreRV MakkumH8Hoofdklasse Heren
51065Sterke SietzeOkke Hel-Sterke SietzeH8H1
52084SnurkOkke Hel-SnurkH8H1
53014DanserOkke Hel-DanserD6D1
54015TobbeOkke Hel-TobbeD6D2
55109Kromme DickOkke Hel-Kromme DickH8H2
56016OkkeOkke Hel-RecreantenH10Hoofdklasse Heren
57251Gone But Not ForgottenDutch Marine Rowing TeamH8H2
58259IGORSloeproeivereniging NieuwendamH8H2
59999FreonskipTunusH8H2
60201De MacDe MACD8Hoofdklasse Dames
61079AluduxSloeproeivereniging DelfzijlH8H1
62102Nou-enSloeproeivereniging DelfzijlD6D2
63226BelugaWoelwater DamesD6Hoofdklasse Dames
64191VicOld SkoolD8D2
65116Trewes 1Trewes 1H8Hoofdklasse heren
66211Razende SnolGIA RuttenH8Hoofdklasse Heren
67022Blue whaleOka 18H10H2
68100SerdonRietroeiersH8Hoofdklasse Heren
69190W2Roeisloepvereniging MuidenH8H1
70111Sir Lancelot SkinnerLancelot LadiesD8D2
71105PolluxARZVH12H2
72168Moby DickVereniging roeiploeg UrkH12H1
73120Ivan FrancoWoelwaterH8H1
74061KerwoodRoeiteam de KoperwerkH10H1
75024PolyesterWesteinder Sloeproei TeamH8Hoofdklasse Heren
76002De RijpWBS-P&O Ferries/ WatsilaH8H2
77001HoutmanWBS-HolwerdaH8H2
78144Magna FrisiaAme GijsH8H1
79170BuffelKasteelherenH8H2
80172SkomskowerSkomskowersH8Hoofdklasse Heren
81101Berend KosterDames Stad KampenD8D2
82081AdamanteusRoeivereniging Tata SteelH8
83Zeeotter IIFranekerH8H1

Laatste update: 02-04-2019